Kladruby - Jiřetín B 2:4

Sestava: Frank - Říha, Jančárek, Lomič, Mráz - Fabián, P.Vodička, Weber, Molnár - Černý, Šafařík(Haňka)

Zápas se strašně těžko hodnotí, 4 individuální chyby a rotace v sestavě = 0 bodů. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a snažili jsme se hrát pohledný fotbal, bohužel ale bez nějakého úspěchu a šance si v 1.poločase vytvořil jen soupeř, který skoroval 2 po našich 2 chybách. V závěru poločasu po faulu na Fabiána, se sám faulovaný postavil k penaltě a snížil. Tím se trošku vylepšil nepovedený 1. poločas.

2. poločas začal aktivně a pár minut po startu se těčovanou střelou prosadil kapitán Molnár. Poté jsme byly tak 10-15 minut lepším a aktivnějším týmem, ale krom asi 2 šancí jsme si vlastně nic nevytvořily. Soupeř se pak znovu prosadil po naší individuální chybě a my už jsme se přes dobře bránícího soupeře nedokáázaly prosadit.

Přišlo nás podpořit nespočet skvělých fanoušků, i kvůli nim nás mrzí špatný výsledek, ale bohužel nám nezbývá nic jiného než na tento zápas zapomenout a připravit se lépe na ten další. Všem fanouškům děkujeme a budeme se na Vás těšit v Kladrubech za 14 dní!