17. kolo - Sokol Kladruby vs 1FC Dubí 7:3(1:2)

FK Sokol Kladruby sehrál v sobotu další mistrovské útkání na vlastním hřišti. Kde jejich hostem byli hráči 1FC Dubí. Utkání splňovalo parametry krajské soutěže. V 25. minutě kopali hosté trestný kop a po nedorozumnění v obraně se ujímají vedení 1:0. Po sedmi minutách se vyrovnal po centru Webera Žáček. V 39. minutě se hosté opět ujímají vedení 2:1 a za tohoto stavu se šlo do kabin, kde si domácí hráči řekli, že s takovou hrou a trpělivostí musí pokračovat  i v druhém poločase a výsledek se dostaví. A také ano. Dvě minuty po zahájení srovnal a zároveň zahájil svůj hatrick PAUL. Poslední labutí píseň řekli hosté v 56. minutě kdy se opět ujali vedení. Od té doby stříleli branky jenom domácí borci. Paul 3:3, Honák 4:3, Paul 5:3, Lomič 6:3 a Plotz 7:3. Konec zápasu, na okresní soutěž s vynikající úrovní. Domácí BORCI zaslouží pochvalu, že třikrát prohrávali a vždy dokázali nejen vyrovnat, ale nakonec i zvítězit vysokým rozdílem branek nad velmi dobrým soupeřem 1FC Dubí. Je to již třetí mistrovský zápas s vítězným koncem v řadě.